ЗИМСКА СЛУЖБА У ПРВОМ СТЕПЕНУ ПРИПРАВНОСТИ: Оваква је ситуација са снегом у Врању
ИЗ Јавног предузећа ,,Урбанизам и изградња града Врања” саопштено је да због формирања снежног покривача на територији нашег града у ноћи између 7. и 8. јануара 2026. године, зимска служба предузела потребне мере.
Фото: Д. Миловановић
У току ноћи интервенисале су екипе на улицама првог и другог приоритета, уклањале снег и вршиле посипање мешавине соли и ризле.
Интервенисало се и на општинским путевима, као и на путним правцима према селима. У наредним данима наставља са поменутим активностима у циљу несметаног одвијања саобраћаја на територији града Врања. Зимска служба је тренутно у првом степену приправности, а уколико дође до већих падавина прелази се на други степен приправности који подразумева 100% ангажовање предвиђене механизације.
Препоручујемо
НЕЋЕ ВАМ СЕ СВИДЕТИ, ЈАК МРАЗ И НОВЕ ПАДАВИНЕ: Временска прогноза за петак, 9. јануар
09. 01. 2026. у 00:00
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника
Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.
28. 04. 2026. у 20:51
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
Зашто не треба говорити "прими моје саучешће"? Отац Предраг открива: "Не будите плитки"
"КАДА изјављујете саучешће не будите плитки..."
29. 04. 2026. у 12:35
Коментари (0)