ХУМАНИТАРНИ БИОСКОП НА ОТВОРЕНОМ: Пројекције на језеру у Вршцу за помоћ НУРДОР

Јелена Баљак

17. 07. 2025. у 13:20

НА Градском језеру у Вршцу овог викенда ће бити организован традиционални хуманитарни биоскоп на отвореном, са пројекцијама за децу и одрасле.

ХУМАНИТАРНИ БИОСКОП НА ОТВОРЕНОМ: Пројекције на језеру у Вршцу за помоћ НУРДОР

Privatna arhiva

У суботу, 19. јула, од 20 часова биће емитован цртани филм „Патролне шапе“, а од 21.30 филмски класик „Кишни човек“.

Програм ће у недељу, 20. јула, такође почети у 20 часова са Дизнијевим цртаћем „Енканто“, а у 22 сата ће бити приказан филм „Кордон“.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

Платно и столице ће бити постављени на дечјој плажи, а улазница је симболична – слање СМС поруке за помоћ хуманитарној организацији НУРДОР, која ће ту имати и свој штанд за уплату додатних донација.

Организатори позивају суграђане да заједно са њима проведу топле летње вечери под звездама, уз звуке таласа и добар филм, и да уједно на тај начин пруже помоћ и подрушку деци која се лече од малигних болести.

РЕГИСТРУЈ СЕ И ЧЕКА ТЕ 5 ДАНА БОНУСА - БЕЗ РИЗИКА!

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: Време је да се прогоне људи

ТРАМП НАЈАВИО ВЕЛИКУ АКЦИЈУ ЗБОГ РУСИЈЕ: "Време је да се прогоне људи"

АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп изјавио је данас да намерава да "прогони људе" који су, по његовој оцени, покушали да се мешају у председничке изборе 2016. године тако што су тврдили да је Русија покушала да утиче на резултат.

22. 07. 2025. у 21:28

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ДРАМА У КРАЉЕВСКОЈ ПОРОДИЦИ: Рођака (20) нађена мртва, пронађено и оружје - полиција се огласила о смрти студенткиње