ПОПУСТ НА ГОДИШЊУ ЧЛАНАРИНУ: Дан Народне библиотеке у Лесковцу

Игор Митић
Игор Митић

05. 06. 2025. у 12:48

Поводом 146 од оснивања прве Читаонице у Лесковцу и „Ноћи књиге“ Народна библиотека „Радоја Домановића“ у Лесковцу свим грађанима омогућава попуст од 50 одсто на годишњу чланарину.

ПОПУСТ НА ГОДИШЊУ ЧЛАНАРИНУ: Дан Народне библиотеке у Лесковцу

Фото: И. М.

Лесковчани ће ову могућност моћи да искористе у петак, 6. јуна, од седам до 19 часова, као и у суботу, 7. јуна, од осам до 13 часова.

Поводом годишњице лесковачке библиотеци у петак ће бити одржана свечана седница њеног Управног одбора и предавање Владимира Петковића, кустоса Народног музеја у овом граду, на тему под називом „Читалачка традиција у Лесковцу“.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане

ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.

25. 08. 2025. у 13:15

Коментари (0)

У БАРСЕЛОНИ ИМА 259 ХИЉАДА ПАЦОВА: Сада су кренули на Ноу Камп! (ВИДЕО)