НАЈЛЕПШЕ НОШЋЕ ИЗ ЈАСЕНОВА: КУД „Ђорђе Малетић“ побрао награде на дечјем фестивалу

Јелена Баљак

28. 05. 2025. у 15:33

НА 63. Музичком фестивалу деце Војводине, одржаном у Бачком Петровцу, КУД „Ђорђе Малетић“ из села Јасеново, код војвођанске Беле Цркве, освојио је сребрну плакету и специјалну награду за реконструкцију костима – за најлепше ношње.

НАЈЛЕПШЕ НОШЋЕ ИЗ ЈАСЕНОВА: КУД „Ђорђе Малетић“ побрао награде на дечјем фестивалу

Фото: БЦ инфо

Тим признањима обогатили су своју колекцију награда са великих такмичења, које су освојили у последњих 10 година.

Са покрајинског такмичења имају три златне плакете и по једну сребрну и бронзану, док су на републичком такмичењу освојили једну сребрну и две бронзане.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио

ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.

05. 06. 2025. у 17:05

Коментари (0)

ПРОБИЈЕНЕ БАРИКАДЕ ИСПРЕД КАПИТОЛА: Хаос у Вашингтону, масовна хапшења и велики нереди (ВИДЕО)