ПАРАЋИНСКА ГИМНАЗИЈА ПРИПРЕМА УЧЕНИКЕ: Часови за полагање пријемног за упис на ИТ смер

Зорана Рашић
Зорана Рашић

23. 04. 2025. у 12:16

ГИНАЗИЈА у Параћину након васкршњих празника наставља са организовањем припреме садашњих осмака који планирају да полажу пријемни испит за упис у специјално одељење за ученике са посебним способностима за рачунарство и информатику.

ПАРАЋИНСКА ГИМНАЗИЈА ПРИПРЕМА УЧЕНИКЕ: Часови за полагање пријемног за упис на ИТ смер

Фото: З. Рашић

Ова школа уписаће ИТ одељење и наредне школске 2025/2026 године, како то већ више година чини.

Припремна настава биће одржана у суботу, 26. априла, од 10 сати у просторијама Гимназије, а пожељно је присуство свих који планирају полагање пријемног испита  у Параћину.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Према плану уписа, у ИТ одељење предвиђен је упис двадесет ученика, на друштвено-језички смер уписаће се такође једно одељење али са 28 ђака, док ће два одељења бити општег типа.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ЦЕО ШИД ТУГУЈЕ ЗА ЛЕПОМ МИЛАНОМ: Девојка (26) трагично преминула, данима се опраштају од ње на друштвеним мрежама

ДЕВОЈКА Милана Мишић (26) из Шида трагично је преминула 15. јула, а на вечни починак испраћена је два дана касније у пратњи неутешне породице, пријатеља, рођака и многобројних суграђани који се данима од ње опраштају на друштвеним мрежама.

27. 07. 2025. у 08:48

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ЛАЛАТОВИЋ У ПРОБЛЕМУ: Чети српског стручњака прети елиминација из Европе!