ОД ПАЉЕЊА РАСТИЊА ДО КАТАСТРОФЕ: Горело на четири локације
Велики пожар који је током викенда захватио шуму површине од око 20 хектара у селу Каленићи, угашен је током интервенције у којој су учествовали ватрогасци из Пожеге, Ариља, Косјерића и Ужица, као и припадници Добровољног ватрогасног друштва Пожега. Услед паљења растиња, у ужичком крају је претходних дана горело на четири локације.

МУП Србије
Уочи претходног викенда, на територији Ужица и Бајине Баште ватрогасци су гасили три пожара на отвореном простору, у којима је страдала једна особа и једна особа је повређена. У селу Биоска код Ужица, у засеоку Челиковићи, планула су два хектара ниског растиња. Претходно, у селу Кремнима, једна особа је повређена током паљења растиња.
Најгори исгод догодио се у у бајинобаштанском селу Оклетац. Радољуб П. (76) се током паљења растиња нашао у облаку дима, добио је гушење, а затим га је захватио пламен, услед чега је настрадао.
*До 10.000, без депозита!
Бонус који испуњава 3 жеље - заврти точак среће, узми до 300% бонуса и играј до 5 дана бесплатно!*
У свим наведеним случајевима, паљење стрњике довело је до ширења пламена, а затим и до једног смртног исхода, повређивања и стварања велике материјалне штете.

ОВА МАЈКА ЈЕ ПОСЕБНА: Разлог су њена деца, а ево и зашто (ВИДЕО)
ОНИ су Илија, Јована и Василије Хаџи-Пурић, полазници Центра за таленте "Никола Тесла".
10. 09. 2025. у 12:13 >> 20:43

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

УЖАС - ДА СЕ ПРЕВРНЕ ЖЕЛУДАЦ: Упали где производе крофне намењене ЦГ приморју - затекли су ХОРОР сцене (ВИДЕО)
Крофне су за многе једна од најпознатијих и најомиљенијих посластица на свету, али после гледања снимка који нам стиже из Црне Горе питање је како ћете убудуће гледати на оне куповне.
13. 09. 2025. у 17:03 >> 17:10
Коментари (0)