"НЕГДЕ У БАНАТУ": Из штампе изашао зборник ученичких радова

Богољуб Грујић

22. 01. 2025. у 10:45

Инспирација, креативност и машта ученика основних школа на територији банатске општине Сечањ, уоквирена је Зборником радова, који садржи 150 прича, које су сами написали.

НЕГДЕ У БАНАТУ: Из штампе изашао зборник ученичких радова

S, Mčadenovski

Моје село, Кад порастем бићу, О чему маштам, Моја учитељица, Срећа, Детињство крај Тамиша, само су неки од наслова искрених, топлих и  ведрим духом обојених прича које су писали основци у Сечњу и осталим местима ове општине.
- Захвални смо свим ученицима који су послали своје радове, није било лако од преко 400 послатих, одабрати 150 који су се нашли у Зборнику - нагласио је Срђан Карановић, председник удружења које је помогло објављивање, уз напомену да ће свако дете на поклон добити ову занимљиву књигу и захвалност учитељицама, наставницима и директорима основних школа који су својим ангажовањем допринели да се пројекат издавања Зборника под називом Негде у Банату, реализује.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Трампу стигле најгоре могуће вести: Није добро по америчког председника

Подршка америчком председнику Доналду Трампу пала је на најнижи ниво у његовом тренутном мандату, а Американци су све више незадовољни његовим поступањем са трошковима живота и ратом са Ираном, показују резултати нове анкете Ипсоса.

28. 04. 2026. у 20:51

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот

Кардиохирург упозорио: Ова храна гора је за ваше здравље од пушења и скраћује вам живот"

КАРДИОВАСКУЛАРНИ хирург са више од 25 година искуства, који је и сам преживео срчани удар, издао је озбиљно упозорење о свакодневним намирницама. Истиче како је ултрапрерађена храна један од водећих узрока преурањене смрти, опаснија чак и од дувана.

05. 05. 2026. у 14:46

Коментари (0)

Нова представа у театру хуманости: „Љубинко и Десанка“ на сцени Фондације Mozzart