ПОКЛОНИ БЕБАМА: Настављена божићна традиција у граду на Ибру
Настављајући лепу традицију, и ове године четири бебе рођене на Бадњи дан и Божић, три девојчице и један дечак, добиле су поклоне од краљевачке локалне самоуправе.

Г.Шљивић
На Бадњи дан, две девојчице, близнакиње, на свет је донела Александра Стевановић из Витановца, Фатима Мехмети из Краљева је на Божић родила девојчицу, док је истог дана, на најрадоснији хришћански празник, Наталија Драгићевић родила дечака.

Г.Шљивић
Уз жеље за добро здравље и пуно среће у животу, њима је поклоне у породилишту уручио градоначелник Краљева др Предраг Терзић, истовремено пожелевши да у граду на Ибру у 2025. буде надмашена бројка од 1.191 прошлогодишње бебе.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

КАРЛЕУША ПРИЗНАЛА ДА ЈЕ У ВЕЗИ СА КОШАРКАШЕМ: Диван је дечко, проводимо лепе тренутке
СПЕКУЛИСАЛО се месецима да се певачица Јелена Карлеуша већ неко време виђа са 16 година млађим кошаркашем Николом Јовановићем.
17. 06. 2025. у 07:35
Коментари (0)