РАНИ СКРИНИНГ РАКА ДОЈКЕ: У Јагодини од суботе прегледи на покретном мамографу
ОБАВЉАЊЕ заказаних прегледа на покретном мамографу у Јагодини, који је постављен у кругу Опште болнице, почиње сутра, а трајаће докле год буде било заинтересованих жена.

Фото: З. Р.
Рани скрининг на канцер дојке намењен је женама старости од 45 до 69 година са територије јагодинске општине које у последње две године нису радиле мамографију или имају у својој породици случајеве обољевања од те малигне болести.
Пријављивање је у току преко Кол центра Дома здравља.
Прегледи на мамографу ће се радним данима обављати од 9 до 19 сати, а викендом од 9 до 14.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)