ПОЖАР У НЕВАДАМА КОД ГОРЊЕГ МИЛАНОВЦА Изгорео вртић ПУ "Сунце"

Владимир Илић

24. 09. 2024. у 12:35

ВЕЛИКИ пожар који је 23. септембра у касним поподневним сатима избио у Невадама код Горњег Милановца, упркос напорима ватрогасаца да обуздају стихију, "прогутао" је тамошњи објекат Предшколске установе "Сунце".

ПОЖАР У НЕВАДАМА КОД ГОРЊЕГ МИЛАНОВЦА   Изгорео вртић ПУ Сунце

FOTO: Privatna arhiva

Срећом, у тренутку појаве пламена унутра није било ни деце, ни запослених, а председник Општине Дејан Ковачевић прецизира да је изгорело око 900 квадрата монтажне зграде која је подигнута још 1981.

- У овај вртић долазило је 139 малишана и сви ће бити распоређени у друге вртиће, па нико неће остати без свог места у предшколској установи - нагласио је Ковачевић и најавио изградњу новог објекта.

*Узми 20% бонуса за ЛИВЕ!
Активирај бонус уз одиграни тикет од 4+ пара, уплатом од 1.000РСД и квотом од 5.00 или више!*

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

Коментари (0)

ДРАМА У ЗАТВОРУ: Бивши председник легао на под у доњем вешу - 2 сата дуга агонија због саслушања Јун Сук Јеола