ПОБЕДУ ОДНЕЛЕ ДЕВОЈЧИЦЕ: Беби-бум у Ужицу - У протекла 24 часа рођено девет беба
18. 09. 2024. у 15:35
У УЖИЧКОМ породилишту догодио се прави беби-бум. Овог пута било је "тесно", али победу су однеле девојчице.
Повезане вести

"БЕБИ - БУМ" НА ЂЕТИЊИ: Десет беба за 24 часа
У породилишту Опште болнице у Ужицу, у протекла 24 часа рођено је десет беба, пет девојчица и пет дечака.
16. 04. 2025. у 09:37
Најновије из рубрике

РАДОВИ НА ПУТУ СТРИЖА-ДОЊЕ ВИДОВО: Сутра потпуна обустава саобраћаја
У ТОКУ је рехабилитација локалног пута Стрижа-Доње Видово на територији параћинске општине.
18. 06. 2025. у 19:37

ШТАБ ЗА ВАНРЕДНЕ СИТУАЦИЈЕ ШУМАДИЈСКОГ ОКРУГА : Апел грађанима да рационално користе воду и одговорним понашањем спрече пожаре
Окружни штаб за ванредне ситуације Шумадијског округа разматрао је оперативне планове за превенцију и заштиту од пожара на отвореном и шумских пожара,као и капацитете водоснабдевања становништва у овој летњој сезони.
18. 06. 2025. у 17:41

ДОНАЦИЈА ВЛАДЕ ЈАПАНА: Вредан поклон плућној болници у Зрењанину
Специјалној болници за плућне болести "Др Васа Савић" у Зрењанину уручена је медицинска опрема, тј. бронхоскоп, у оквиру пројекта подршке Владе Јапана унапређењу здравствене и социјалне заштите у Србији.
18. 06. 2025. у 15:49

ГРАЂАНИ, ОПРЕЗ: Полицијско гађање код Владичиног Хана
На стрелишту у селу Стубал, у Општини Владичин Хан, у четвртак, 19. јуна, у периоду од 7.30 до 10.30 часова, биће изведено бојево гађање, саопштила је Полицијска управа у Врању.
18. 06. 2025. у 15:07

ЗА НАЈМЛАЂЕ ЋУПРИЧАНЕ: Бесплатна обука пливања на базену „Славија“
ЈОШ само три дана – до суботе –житељи Ћуприје могу да пријаве своју децу која не знају да пливају за обуку коју организује тамошња јавна установа, Спортски центар „Ада“.
18. 06. 2025. у 14:16
Коментари (0)