ЈАГОДИНСКА БИБЛИОТЕКА ОБНОВИЛА КЊИЖНИ ФОНД: Богатији за 117 наслова

Зорица Глигоријевић

07. 08. 2024. у 17:26

НАРОДНА библиотека „Радислав Никчевић“ у Јагодини насатвила је добру праксу летње набавке нових наслова.

ЈАГОДИНСКА БИБЛИОТЕКА ОБНОВИЛА КЊИЖНИ ФОНД: Богатији за 117 наслова

Фото: јагодинска библиотека

-Захваљујући средствима оснивача, Скупштине града Јагодине, одлучили смо да своје чланове, али и све Јагодинце обрадујемо са 117 нових наслова у вредности од преко 200.000 динара. У питању су тражени наслови за Дечије одељење и Одељење за одрасле, од којих ћемо овога пута издвојити већ одавно веома читане ауторе Џона Гришама и Сандру Браун, али и нове љубимце јагодинске читалачке публике Матијаса Едвардсона, Мадлин Мартин и Хуана Гомеса Хирада. Од домаћих аутора ту су нове књиге Весне Радусиновић, Синише Kовачевића и Дејана Стојиљковића – каже Милун Васић, запослен у Одељењу за културно-образовне програме и подстицање читања.

Он родитељима топло препоручује књигу „Ја, насилник", италијанске ауторке Ђузи Паризи, као и предивну књигу за љубитеље паса ауторке Анабел Грифин „Пси: илустровани водич кроз 100 предивних раса".

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

БЕЗБЕДНОСТ НА РАДУ: Култура која спасава животе