КАМЕНОЛОМ СТРАЖЕВИЦА КОД БАТОЧИНЕ : Уништена различита неексплодирана убојна средстава

Весна Хаџић

25. 06. 2024. у 17:20

У каменолому Стражевица у општини Баточина код Крагујевца данас је уништено осам различитих неексплодираних убојних средстава и то артиљеријска граната 76 mm, ПА метак 30mm и ПГ ракета.

КАМЕНОЛОМ СТРАЖЕВИЦА  КОД БАТОЧИНЕ : Уништена различита неексплодирана убојна средстава

Фото : ГК

Уништавање неексполидарних убојних средстава наложио је начелник Сектора за ванредне ситуације МУП РС, а извршио га је Оперативни тим за неексплодирана убојна средства Управе за ванредне ситуције у Крагујевцу, уз поштовање свих прописаних мера безбедности и уз асистенцију припадника Полицијске управе у Крагујевцу, Ватрогасно спасилачке бригаде Крагујевац и Завода за ургентну медицину Крагујевац.

Уз Управе за ванредне ситуације Крагујевац апелују на грађане да, уколико пронађу неексплодирана убојна средства било које врсте,то одмах пријаве оперативном центру Сектора на број 034-1985 или најближој Полицијској станици.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО Захарова упутила мистериозну поруку Западу

"ПА ХАЈДЕ ДА ПРОДУЖИМО ЗАДОВОЉСТВО" Захарова упутила мистериозну поруку Западу

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова изјавила је данас да су западне земље забринуте због тога каква би још нова испитивања оружја Русија могла да спроведе након демонстрације ракете "Буревестник".

01. 11. 2025. у 19:52

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

Коментари (0)

МЛАДЕН ЖИЖОВИЋ ЈЕ ИМАО ПРОБЛЕМЕ! Откривени нови детаљи трагедије која је завила цео регион у црно