НА ТАКМИЧЕЊУ „ВИРТУОЗИ“: Две прве награде за хармоникаше из Параћина
БРОЈНИМ наградама које ових дана освајају параћински ђаци на такмичењима придружују се ученици тамошње Музичке школе „Миленко Живковић“.

Фото: Фејсбук/ОМШ "Миленко Живковић"
На такмичењу „Виртуози“ које је одржано у Београду у Музичкој школи „Петар Коњовић“ , наступили су мали параћински хармоникаши, ученици првог и другог разреда одсека хармонике, Андрија Ђурђевић и Јован Миловановић.
Андрија, који је у класи наставника Душана Сврзића, освојио је прву награду са 94 поена, док је Јован Миловановић имао чак 99 поена и победник је друге категорије.
Овај талентовани млади хармоникаш у класи је професорке Тање Пашић.

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ЗВАНИЧНО КРАЈ: Коме је припао дворац у Бечу? Развели се Тони и Драгана
ПЕВАЧИЦА Драгана Мирковић и бизнисмен Тони Бијелић званично су се развели након 25 година брак.
30. 04. 2025. у 12:32
Коментари (0)