“САЧУВАЈМО ХУМАНОСТ“: Светски дан Црвеног крста и Црвеног полумесеца
Светски дан Црвеног крста и Црвеног полумесеца, 8. мај, и Недеља Црвеног крста, од 8. до 15. маја, ове године биће обележена под слоганом “Сачувајмо хуманост”.

Фото: З. Рашић
Црвени крст Ћуприје ће и ове године реализовати традиционалну акцију “Пакет за новорођену бебу”. Поклон пакете добиће све бебе рођене у Недељи Црвеног крста, од 8. до 15. маја. Велики број ученика ћупријских основних и средњих школа учествовало је на конкурсу Црвеног крста Србије “Крв живот значи”. Другу награду на овом републичком конкурсу освојила је ученица Петра Бранковић из Ћуприје, а Цревени крст Ћуприје ће на пригодној свечаности наградити и осталих 27 ученика, који су ове године учествовали на конкурсу.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ПЛАНИРАМ СВОЈУ САХРАНУ" Водитељка о тешкој болести
ЗВЕЗДА ријалити емисије „The Real Houswives of Beverly Hills“ и водитељка Теди Меланкамп (43), суочава се с тешком болешћу. Оперисала је тумор на мозгу, али се болест проширила и на плућа. Теди је открила да њен отац, рок легенда Џон Меланкамп (73), већ планира њену сахрану.
15. 06. 2025. у 21:19
Коментари (0)