ПОД ЗАКУП ОСАМ АПОТЕКА: Градско веће усвојило предлог о издавању објеката Апотекарске установе

Горан Ћировић

23. 04. 2024. у 13:36

Чланови краљевачког Градског већа усвојили су предлог о расписивању огласа за издавање под закуп осам објеката Апотекарске установе „Краљево“, у власништву Града, који ће бити прослеђен одборницима локалног парламента на разматрање и усвајање.

ПОД ЗАКУП ОСАМ АПОТЕКА: Градско веће усвојило предлог о издавању објеката Апотекарске установе

Г.Шљивић

Уколико буде усвојена, овом одлуком, на период од 10 година под закуп ће бити издате градске апотеке „Црвени крст“ и „Здравље“, апотеке у Рибници, Врњачкој Бањи, Подунавцима, Рашки, Стублу и варошици Ушће у Ибарској клисури, са обавезом закупца, како се могло чути на седници Градског већа, да заснује радни однос на неодређено време са запосленима који су већ радно ангажовани у овим или другим објектима Апотекарске установе.

Г.Шљивић

 

Према речима апотекара, у поменутим објектима од укупно 99 запослено је 32 радника, а ова установа тренутно располаже са 31 продајним објектом. Како сазнајемо, о детаљима и условима огласа стараће се посебна Комисија за давање под закуп непокретности у јавној својини града Краљева.

Оно што, међутим, и даље није јасно то је да ли ће се о овом предлогу расправљати на седници Скупштине града заказаној за четвртак на захтев одборника овдашње опозиције управо због ове теме или на неком од наредних заседања. Претходне две седнице, подсећамо, са овом тачком на дневном реду нису одржане због недостатка кворума.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама

ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.

31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)

ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.

22. 07. 2025. у 20:54

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)

БЛОКИРАО ПРОМЕТНУ УЛИЦУ: Кад су видели ко је за воланом, нико није смео ни да приђе! (ВИДЕО)

НЕОДГОВОРНИ возач "хонде" блокирао је недавно улицу испред мумбајског тржног центра Локхандвала, међутим када су остали возачи пришли да га питају га како се то понаша и затраже од њега да склони возило, уследио је прави шок.

31. 07. 2025. у 17:34

Коментари (0)

БЕЗБОЛНЕ ОПЕРАЦИЈЕ У БУДНОМ СТАЊУ: Здравствени центар Прокупље добио најсавременији апарат за регионалну анестезију