СТАЗОМ ПЕТРУШКИХ МОНАХА: Планинари оживели кањон реке Црнице (ФОТО)
ЉУБИТЕЉЕ природе и рекреативце као и сваког пролећа дочекале су сређене пешачке стазе кроз кањон реке Црнице у параћинској општини.

Фото: Фејсбук/Петрус Забрега
За то су се побринули педантни ентузијасти из забрешког удружења „Петрус“, који су такође евидентирали да је овог викенда кањон походила 151. по реду организована група планинара, и то из Планинарско-смучарског друштва „Хоризонт“ из Крушевца.
У овој групи било је пуно малишана који су се кретали популарном „Стазом петрушких монаха“ од Буљана до Забреге преко Клошанског врха и Петруса, те од Забреге до Раванице.
За 7. април најављен је долазак још једне организоване групе из ПД „Круг“ Београд.

ВЕШТАК ОТКРИО ЈЕЗИВЕ ДЕТАЉЕ О ДЕЧАКУ УБИЦИ: Ево зашто је Коста пуцао на чувара школе, није га потресло сазнање кога је све убио
ЗАКЉУЧИЛИ смо да је Коста био способан да управља својим поступцима у време извршења злочина и да та способност није била битно смањена. Постоји једна краткотрајна ометеност, за период у учионици за који он каже да нема сећања, али он је све радио по плану. То указује да је он управљао својим поступцима.
05. 06. 2025. у 17:05

СРПСКА ПОСЛА: Никола Јокић запањио свет! Вратио се у Србију и урадио ОВО (ВИДЕО)
НИКОЛА Јокић је најбољи кошаркаш планете, али дајте му лопту и биће најбољи у сваком спорту. То је показао још једном.
08. 06. 2025. у 08:54

"ДЕФИНИТИВНО КРАЈ!" Верица и Вељко саопштили коначну одлуку
МОДНА креаторка Верица Ракочевић недавно је прославила 40 година успешног рада.
17. 06. 2025. у 17:39
Коментари (0)