ГРАД ПОЖАРЕВАЦ: За помоћ особама са инвалидитетом додељено 6,5 милиона
Комисија града Пожаревца сачинила је предлог листе програма за заштиту лица са инвалидитетом, којима ће бити додељено 6,5 милиона динара.

Д.Н.
Највећа сума - 1,4 милиона, одобрена је Друштву за церебралну и дечју парализу, за пројекат који обухвата сервис услуга са редовним програмским активностима.
Најнижу суму – 146.000 динара, добиће Међуопштинско удружење дистрофичара Смедерево, за пројекат унапређења положаја живота дистрофичара на подручју града Пожаревца.

"ДОБРО СМО УПОЗНАТИ СА ДОГАЂАЈИМА У СРБИЈИ" Медведев оптужио Запад за организовање протеста у другим земљама
ЗАМЕНИК председника Савета безбедности Русије и председник странке Јединствена Русија Дмитриј Медведев оптужио је данас западне земље да организују протесте и мешају се у изборне процесе других земаља да би одржале своју доминацију.
31. 07. 2025. у 17:01

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

СРПСКА СНАЈА ИЗ ЗАМБИЈЕ Описала свој прелазак у православље: "У почетку, неке ствари биле су ми ЧУДНЕ"
ПАТРИЦИЈА Каунда из Замбије пре неколико година заљубила се у младића из Србије, а због њега се доселила у нашу земљу, па чак и променила веру.
02. 08. 2025. у 11:32
Коментари (0)