ДА ЛИ ЋЕ СЕ НАПЛАЋИВАТИ УЛАЗ У МАНАСТИР ТУМАНЕ? Огласили се монаси
МОНАШКО братство манастира Тумане код Голупца демантовало је на својој ФБ страници објаву са једне друштвене мреже, да наплаћују улаз посетиоцима.

Д.Н.
-На жалост злонамерних, манастир Туман није увео наплату улазница. Јадни смо као народ са оваквим мозговима – наведено је у демантију.
Уз њега је приложена и спорна објава са друштвене мреже, која је гласила: „Манастир Тумане почео да наплаћује улаз! Није ли вас бар мало срамота?“.

"НЕЋУ МОЋИ ДА ПРИСУСТВУЈЕМ ДОГАЂАЈИМА" Држава ЕУ забранила Фицу прелет до Москве, траже се алтернативне руте
СЛОВАЧКИ премијер Роберт Фицо је известио да Естонија није дозволила словачком авиону за Русију да прелети преко њене територије и да се тражи алтернативни пут.
07. 05. 2025. у 21:01

"ТО ЈЕ СКАНДАЛ!" Орбан жестоко ударио на Урсулу фон дер Лајен због Украјине
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан оштро је критиковао председницу Европске комисије Урсулу фон дер Лајен на друштвеним мрежама због позива Украјини да убрза приступање Европској унији.
07. 05. 2025. у 15:26

ИНЦИДЕНТ НА ЕВРОВИЗИЈИ: Албански навијачи напали Принца, у групу навијача улетело обезбеђење
ПРЕДСТАВНИК Србије на Евровизији у Базелу, Принц од Врање завршио је прву пробу у Базелу, која је протекла веома бурно
08. 05. 2025. у 16:27
Коментари (0)