УСПЕШНИ НА КУПУ ВОЈВОДИНЕ: Млади сомборски каратисти освојили 15 медаља

Ј. Л.

20. 11. 2023. у 21:13

МЛАДИ сомборски каратисити из клубова „Раванград“, „Сомборац“ и „Душан Станичков“, освојили су 15 медаља на Купу Војводине у категорији до 14 година у Новом Бечеју.

фоот: Град СОмбор

Тим поводом њих су угостили челници Града Сомбора.

-Жеља да се баве спортом заслужује поштовање и подршку, јер су тиме показали да желе здрав живот и здрав развојни пут кроз физичку активност. Поносни смо на њих и драго нам је што су показали да град Сомбор има много талентоване омладине која има шта да покаже. Град Сомбор улаже значајна средства у омладину и спорт, а када видимо оволико деце са медаљама, знамо да су се та улагања и исплатила - изјавила је заменица градоначелника Љиљана Тица.

На карате Купу Војводине за полетарце, пионире и наде, који се одржао у Спортском центру „Јединство“ у Новом Бечеју, учествовало је више 400 такмичара из 42 карате клуба. Такмичари из три сомборска клуба су освојили петнаест медаља, од којих шест златних, шест сребрних и три бронзане.

Сви такмичари који су освојили медаље, остварили су пласман на Куп Србије који ће се одржати 25. и 26. новембра у Чачку.

ЗАСТРАШУЈУЋЕ УПОЗОРЕЊЕ ТРАМПА: Трећи светски рат би могао избити пре председничких избора у САД

БИВШИ амерички председник Доналд Трамп изјавио је да би за пет месеци преосталих до избора у САД могао да избије трећи светски рат због неспособности актуелног америчког руководства.

18. 05. 2024. у 09:45