ПОЗИТИВАН СВАКИ ШЕСТИ ЛЕСКОВЧАНИН: Месечни пресек оболелих од короне
Лесковачки Завод за јавно здравље саопштио је месечну статистику која се односи на резултате тестирања пацијената на инфекцију вирусом корона.

Фото: И. Митић
Према тим подацима сваки шести од 1239 узоркованих Лесковчана, у периоду од 2. октобра до 5. новембра, био је позитиван на овај вирус.
У Јабланичком округу узорковано су 1474 особе од којих је позитиван налаз добило 276 пацијената. Од тог броја у Лесковцу је регистровано 206 позитивних особа. Власотинце има 39, Медвеђа 14, Лебане 10, Бојник шест, а Црна Трава један регистрован случај заразе.
Структуру инфицираних чини 121 пензионер, 106 запослених и 44 незапослене особе, три студента и два ученика.

ОВО ЈЕ АНДРЕЈ ПОПОВИЋ: Прича о њему и успесима које постиже је невероватна (ВИДЕО)
ШАМПИОНИ У ФОКУСУ: Андреј Поповић млади физичар из Кикинде
17. 09. 2025. у 13:52

ОВО ЈЕ ДЕТАЉАН СПИСАК НАМИРНИЦА КОЈИМА ЋЕ ПАСТИ ЦЕНА: Нове економске мере важне за грађане
ПРЕСЕДНИК Србије Александар Вучић истакао је јуче приликом излагања о смањењу маржи на кућну хемију и прехрамбене производе, а у оквиру представљања нових економских мера за грађане, да снижење које ће уследити као последица ограничења трговачких маржи обухвата 3000 производа из 23 групе.
25. 08. 2025. у 13:15

"ТАЈ ЧОВЕК ЈЕ СРАМОТА, НЕ ПОШТУЈЕ КРАЉА!" Трамп током сусрета с Чарлсом прекршио протокол, људи љути
АМЕРИЧКИ председник Доналд Трамп и прва дама Меланија бораве у Виндзору, а њихов сусрет са краљем Чарлсом III већ је изазвао бурне реакције због кршења строгог краљевског протокола, пише Unilad.
17. 09. 2025. у 16:41
Коментари (0)