ДР ЂОКИЋ НА ЧЕЛУ ПСИХИЈАТРИЈЕ: Специјална болница из Вршца добила новог руководиоца након 17 година
ДР Јелена Ђокић, која је претходне четири године водила ресор здравства у Градском већу Вршца, на данашњој седници Владе Војводине именована је за директора Специјалне болнице за психијатријске болести „Др Славољуб Бакаловић“ у Вршцу.

Фото: Град Вршац/Ј.Ј.Б.
Она је на том месту наследила др Татјану Воскресенски, која је на челу тог огромног здравственог система била последњих 17 година.
Др Ђокић, иначе, у специјалној болници ради од 2010. године као клинички лекар. До сада је била начелник Одељења за форензичку психијатрију и афективне поремећаје.
Специјална болница у Вршцу, са својих 900 постеља, убраја се у највеће тог типа у Србији. Прва је психијатријска установа у нашој земљи која је добила сертификат о акредитацији и то на максималних седам година.

ДОГОВОРЕНО ПРИМИРЈЕ ИРАНА И ИЗРАЕЛА: Трамп - Крај рата; Бомбе САД нису уништиле нуклеарна постројења? (ФОТО/ВИДЕО)
РАТ Израела и Ирана - 11. дан.
23. 06. 2025. у 08:17 >> 00:53

ХАМНЕИ ПРЕВАРИО ТРАМПА: Америка гађала празно нуклеарно постројење?
ВИСОКИ ирански извори рекли су Реутерсу да је већина високо обогаћеног уранијума на локацији Фордо уклоњена пре америчког напада.
22. 06. 2025. у 10:37

ХАОС У ХРВАТСКОЈ: Загреб у блокади, затварају се 3 главна моста, а саобраћај се обуставља због концерта Томпсона
ВЕЋ ЈЕ почело фазно обустављање саобраћаја у области око Хиподрома - 11 дана пре концерта.
24. 06. 2025. у 12:24
Коментари (0)