ПРШТАЋЕ ПОЕЗИЈА НА СВЕ СТРАНЕ: Промоција три песничке књиге у петак у Параћину

Зорана Рашић
Зорана Рашић

12. 12. 2022. у 22:42

ВЕЛИКО књижевно вече на ком ће бити представљене чак три поетске збирке најавио је за петак, 16. децембар, параћински Културни центар.

ПРШТАЋЕ ПОЕЗИЈА НА СВЕ СТРАНЕ: Промоција три песничке књиге у петак у Параћину

Фото: Фејсбук/КЦ Параћин

Догађај организује, поред КЦ,  Савез књижевника у отаџбини и расејању (СКОР) за Поморавски округ, а публика ће уживати у стиховима Јасмине Ан Јовановић из Крагујевца, Здравка Сретеновића из Багрдана и др Владе Спироског из Јагодине.

Они ће представити своје стваралаштво и књиге „Епски путоказ“, „Кад оде песник“ и „Камен“, а вече ће бити употпуњено наступом ученика Основне музичке школе „Душан Сковран“ из Ћуприје.

Песничко вече почиње у 19 сати, а улаз је бесплатан за све поштоваоце књижевне речи.

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО! Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска

"ИЗВЕШТАЈИ ГЕНЕРАЛШТАБА СУ НЕИСТИНА, СВЕ ЈЕ ИЗГУБЉЕНО!" Украјинска војска открива шта се дешава у паклу Покровска

УКРАЈИНСКЕ снаге настављају упорно да бране џеп око Покровска и Мирнограда, упркос немилосрдним руским нападима који све више угрожавају линије снабдевања и повећавају ризик од потпуног окружења-

06. 11. 2025. у 14:56

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

САД ИЗДАЛЕ ГЕНЕРАЛНУ ДОЗВОЛУ ДО АПРИЛА: Одлажу се санкције руској нафтној компанији

СЈЕДИЊЕНЕ Америчке Државе су данас издале тзв. "генералну дозволу" којом се привремено одлажу санкције Росњефту у Немачкој до 29. априла 2026. године, објавило је америчко министарство финансија.

29. 10. 2025. у 16:17

ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ! Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у српском граду

"ОНИ СУ ТВОЈЕ ЖРТВЕ!" Папа јавно прозвао Трампа због ситуација у "српском" граду

ПАПА Лав позвао је на "дубоко размишљање" о начину на који се мигранти третирају у Сједињеним Државама, рекавши да су многи људи "дубоко погођени" политиком масовних депортација.

06. 11. 2025. у 12:50

Коментари (0)

У ЈЕКУ СКАНДАЛА! Вујадин Савић повукао радикалан потез