РЕКОВАЦ СТИПЕНДИРА УЧЕНИКЕ И СТУДЕНТЕ: Пријављивање до 12. децембра
ОПШТИНА Рековац отворила је конкурс за стипендирање ученика и студената у школској 2022/2023. години.
Фото: З.Глигоријевић
Један од услова за студенте је просечна оцена од најмање 8,5, док основци и средњошколци могу да остваре право на стипендију, између осталог, ако су освојили једно од прва три места на републичким и међународним такмичењима.
Кандидати треба да имају пребивалиште на територији општине Рековац најмање годину дана пре подношења захтева.
Право на стипендију из буџета Општине Рековац могу да остваре и заинтересовани из осетљивих друштвених група и то: ученици и студенти без родитељског старања, из једнородитељске породице, особе са инвалидитетом, припадници ромске националне мањине, ученици и студенти из породица корисника социјалне помоћи, као и са дијагнозама тешких обољења.
БОНУС - НАЈАКТУЕЛНИЈИ ВИДЕО СНИМЦИ
Препоручујемо
ПОДРШКА ОДЛИЧНИМ СТУДЕНТИМА: Ћуприја расписала конкурс за доделу стипендија
20. 11. 2022. у 19:45
РАСПИСАН КОНКУРС: Жагубица додељује стипендије за средњошколце и студенте
15. 11. 2022. у 09:45
СТУДЕНТСКЕ СТИПЕНДИЈА: Локална власт у Димитровграду расписала конкурс
07. 11. 2022. у 15:48
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)
БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.
26. 02. 2026. у 11:01
ЦЕО РЕГИОН ЈЕ ЗГРОЖЕН! Ево шта је урадила такмичарка лажне државе Косово када је видела Српкињу на победничком постољу
БРУКА и срамота на једном од европских такмичења у теквондоу за младе у Сарајеву!
25. 02. 2026. у 11:35
ЈОШ МУ СЕ БОРЕ ЗА ЖИВОТ: Симптоми болести због које је хоспитализован Дачић - почетак је "веома обичан"
МИНИСТАР унутрашњих послова Ивица Дачић јуче је у тешком здравственом стању хитно смештен у болницу и прикључен на апарате.
26. 02. 2026. у 16:26
Коментари (0)