ЗАВРШНИЦА ФЕСТИВАЛА "САРМАТЕС": Изложбе Артура Лоџија и "Арт тима" за викенд у Параћину
ПРВИ Међународни фестивал фотографије „Сарматес 2022“ у Параћину приводи се крају овог викенда, двема изложбама у петак и суботу.

Фото: АРТ тим
У атријуму Библиотеке „Др Вићентије Ракић“ 16. септембра биће отворена изложба Артура Лоџија „Афтер парти“, док ће се сутрадан на истом месту представити чланови фото-групе „Арт тим“ поставком „Аутопортрет“.
Те вечери планирано је и затварање фестивала музичким програмом, односно концертом који је организатор назвао „Параћин – град фотографије и добре музике“.

ШОК ПРОГНОЗА ЗА ОКТОБАР: Најављено да ће пасти пола метра снега! Овакве екстреме ни метеоролози не памте
ПРЕМА најавама метеоролога, октобар 2025. почеће у Србији под утицајем продора хладног ваздуха са североистока Русије који је дошао до Немачке и Пољске, али се полако приближава ка нама што ће проузроковати развој циклона у Јонском, Тиренском и делу Јадранског мора и већ 1. октобра, у среду, у вечерњим часовима на југу и југозападу Србије почеће да пада киша.
30. 09. 2025. у 20:58

"ЗАШТО МИ ПИПАШ ЖЕНУ?" Овако је почела туча на свадби у Горњем Милановцу, насрнули на доктора (ВИДЕО)
СВАДБЕНО весеље у Горњем Милановцу претворило се у хаотичну сцену када је дошло до несвакидашњег инцидента.
30. 09. 2025. у 16:10

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)