МАЊИ БРОЈ КОВИД ПАЦИЈЕНАТА, АЛИ СВИ НА КИСЕОНИКУ: У Врању хоспитализовано пет лица

Дејан Ристић
Дејан Ристић

29. 05. 2022. у 12:56

У ковид болници ЗЦ Врање хоспитализовано је укупно пет пацијената, саопштено је јутрос из Здравственог центра (ЗЦ) Врање.

МАЊИ БРОЈ КОВИД ПАЦИЈЕНАТА, АЛИ СВИ НА КИСЕОНИКУ: У Врању хоспитализовано пет лица

Фото: Д. Ристић

Сви хоспитализовани су позитивни на коронавирус, са упалом плућа и налазе се на кисеонику. Током протеклог дана на кућно лечење отпуштена су два пацијента, док нових пријема није било.

Према последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању, на ковид 19 је тестирано 95 особа са територије Пчињског округа од којих су четири заражена коронавирусом. По два новооболела лица су из Врања и Владичиног Хана, док у осталим општинама Пчињског округа није било новог заражавања ковидом 19.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

ЈОКИЋ ДОМИНИРА = ДЕНВЕР ПОБЕЂУЈЕ: Сви знају формулу, али нико је не може зауставити!