СТИПЕНДИЈЕ ЗА ДВОЈИЦУ МЛАДИХ РВАЧА ПРОЛЕТЕРА: Велика част, али и обавеза

25. 05. 2022. у 11:28

ДВОЈИЦА младих и суперталентованих рвача Пролетера из Зрењанина Јован Миолски и Андрија Михајловић нашли су се међу пет рвача и укупно 90 младих спортиста који су постали стипендисти Покрајинског секретаријата за спорт и омладину.

СТИПЕНДИЈЕ ЗА ДВОЈИЦУ МЛАДИХ РВАЧА ПРОЛЕТЕРА: Велика част, али и обавеза

Рвачки клуб Пролетер

- Велика част, али и обавеза за нас, да наставимо још јаче да радимо на тренинзима и оправдамо статус младих репрезентативаца Србије и нада српског рвања - углас поручују Јован и Андрија.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије

ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.

30. 04. 2025. у 16:55

Коментари (0)

МЕДВЕДЕВ ЖЕСТОКО ОДГОВОРИО ТРАМПУ: Наш народ је положио 27 милиона живота својих синова и кћери у име уништења проклетог фашизма