ИН МЕМОРИАМ: Преминуо др Горан Ивковић - специјалиста опште хирургије
У Врању је данас, два сата после поноћи преминуо Др Горан Ивковић, специјалиста опште хирургије, један од омиљених хирурга врањске Болнице.
FOTO: Privatna arhiva
Др Горан Ивковић, специјалиста опште хирургије рођен је у Врању 28. маја 1965. године. Медицински факултет за доктора медицине завршио је на Универзитету у Нишу 1992. године. У јулу исте године засновао је радни однос у Здравственом центру Врање као лекар стажиста. Специјализирао је Општу хирургију на Медицинском факултету Универзитета у Нишу 1999. године.
Радио је на пословима помоћника директора 2004. и 2008. године. 2007. године обављао је послове управника Опште Болнице Врање. Од 2009. године био је шеф одсека за дечју хирургију у Служби опште хиругије, Здравственог центра Врање.
Др Горан Ивковић иза себе оставио је два сина и два унука. Сахрана др Горана Ивковића одржаће се сутра у 13 часова на Бунушевачком гробЉу.
Комеморација ће бити уприличена у Здравственом центру
Препоручујемо
СИРЕНЕ ТАЧНО У ПОДНЕ: Провера система за јавно узбуњивање сутра у јужном Банату
02. 06. 2026. у 18:51
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ЕПСКИ ДЕБАКЛ! Арина Сабаленка избачена са Ролан Гароса
НАЈБОЉА тенисерка планете Арина Сабаленка неће се такмичити у завршници Ролан Гароса.
03. 06. 2026. у 15:48
КРАЂА ВЕКА У НБА! Никола Јокић овакву неправду није заслужио, брука и срамота
НБА лига донела је одлуку о МВП играчу НБА лиге!
17. 05. 2026. у 16:04 >> 16:14
НАСТАЈЕ НОВА ДРЖАВА? Српске комшије се уједињују са суседима - за моћну државу од 22 милиона душа и 272.200 км²
"УНИОНИСТИЧКИ покрет је одувек постојао и он је и даље жив унутар нашег друштва. Несумњиво је да је ова дискусија легитиман део политичког процеса у земљи. Ја лично никада не бих могао да гласам против уједињења."
02. 06. 2026. у 21:24
Коментари (0)