ДОБРЕ ВЕСТИ ИЗ ПЧИЊСКОГ ОКРУГА: Мање хоспитализованих и ковид позитивних
ПРЕМА последњим подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању, на ковид 19 тестирано је 177 особе са територије Пчињског округа.
Фото: Д.Ристић
Анализе су показале да је 9 лица заражено коронавирусом, од чега 7 из Врања и по једно из Трговишта и Владичиног Хана. У осталим општинама Пчињског округа нису регистровани нови случајеви заражавања ковидом 19.
У ковид болници ЗЦ Врање хоспитализовано је 9 пацијената, сви су позитивни на коронавирус и са упалом плућа, док су 3 на кисеонику.
Током протеклог дана није било нових пријема на болничко лечење, а из болнице је отпуштен један пацијент.
БОНУС ВИДЕО:
ПОЧАСТ НАЈПЛЕМЕНИТИЈИМА И НАЈХУМАНИЈИМА: Уручене плакете у 59. акцији "Најплеменитији подвиг године"
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)