ДА БУДЕ ТОПЛО ТОКОМ ЗИМЕ: Основна школа у Ечки добила нову котларницу

Богољуб Грујић

24. 03. 2022. у 22:36

ГРАД Зрењанин наменио је 18,6 милиона динара за замену котларнице на мазут котларницом на гас, у спортској дворани основне школе Др Александар Сабовљев у месту Ечка, недалеко од Зрењанина.

ДА  БУДЕ ТОПЛО ТОКОМ ЗИМЕ: Основна школа у Ечки добила нову котларницу

Фото: Б. Г.

Град суфинансира пројекат буџетским средствима у износу од 9,6 динара, док је девет милиона динара обезбедило Министарство заштите животне средине Републике Србије.
 
 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

ОСУЂЕНИ ЗА УБИСТВО СТАРЦА У ЗАТВОРУ ПАДИНСКА СКЕЛА: Зрна саосећања немају, изречене вишегодишње казне

СРЕЋКО Стефановић (22), Саша Станковић (22) и Далибор Петровић (24) оглашени су данас кривим у Вишем суду у Београду за тешко убиство Станимира Брајковића (74) на безобзиран и насилнички начин у затвору Падинска Скела почетком фебруара 2024. године. Овом првостепеном пресудом Стефановић је осуђен на 19 година затвора, а Станковић и Петровић на по 18 година.

11. 12. 2025. у 16:22

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ОВО ЈЕ СТРАШНО! Узнемирена Биља открила где је Аца био у време МАСАКРА - певач месецима у Аустралији

ПЕВАЧИЦА Биљана Јевтић огласила се поводом терористичког напада који се догодио у Сиднеју. Њен супруг, певач Александар Аца Илић, последња три месеца провео је управо у том граду.

14. 12. 2025. у 19:24

Коментари (0)

ДР НОВОСТИ: Зашто је трансплантација обрва толико популарна међу женском популацијом?