ПОМАЖУ ЛЕЧЕЊУ ТРОГОДИШЊЕ ЛЕНКЕ: Продајна изложба у Економско-трговинској школи у Параћину
УЧЕНИЦИ Економско-трговинске школе у Параћину познати су по својим хуманим активностима које организују у сарадњи Ђачким парламентом.
Фото: З. Рашић
Ових дана припремали су новогодишње пакетиће за учешће у акцији параћинског Црвеног крста „Један пакетић-много љубави“ којима ће се сутра и прекосутра обрадовати малишани из посебно осетљивих друштвених група.
Поред тога, велики број ђака те школе учествовао је у припреми новогодишње продајне изложбе са које ће средства отићи на рачун за прикупљање помоћи за лечење Ленке Јовановић (3) преко „Фондације буди хуман“.
Фото: ЕТШ Параћин
Изложбу су декорисала три одељења првог и трећег разреда ЕТШ - прво један, прво пет и треће пет, а медењаке изузетног изгледа припремили су ученици другог разреда, четврто одељење, које се школује на образовном профилу посластичар.
Фото: ЕТШ Параћин
Ленка је девојчица из близаначке трудноће, са неуролошким проблемима, епилепсијом и оштећењем вида, због чега још није проходала. Средства су јој неопходна за свакодневне физиотерапеутске и друге медицинске третмане, наставк лечења у иностранству и ортопедска помагала.
Препоручујемо
ПРОДАЈУ КОЛАЧЕ ЗА ПОМОЋ УГРОЖЕНИМА: Хуманост на новогодишњем базару у Белој Цркви
27. 12. 2021. у 15:25
ЦНН ОБЈАВИО ДА ЈЕ ИРАН ПРОГЛАСИО ВЕЛИКУ ПОБЕДУ, ТРАМП ПОЛУДЕО Саопштење је велика превара, надлежни утврђују да ли је почињено кривично дело
ИРАН је саопштио да је остварио велику победу и приморао Сједињене Америчке Државе да прихвате његов план у 10 тачака, наводи се у саопштењу Врховног савета за националну безбедност Ирана које су пренели државни медији, тврди ЦНН. Трамп је на обајву ЦНН-а експресно реаговао и оптужио их за превару.
08. 04. 2026. у 02:39
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
ТАЈНИ ДОГОВОРИ ИЗ 80их: Како су САД наоружавале Техеран, Регана умало коштало фотеље, умешан државни врх - афера Иран-Контра (ФОТО)
ОЛИВЕР Норт је амерички политички коментатор и пензионисани пуковник Корпуса америчких маринаца који сваком својом појавом подсети на контроверзе које се вежу за његово име.
09. 04. 2026. у 12:33
Коментари (0)