У НОВОЈ ВАРОШИ КРИТИЧНО: Снежна олуја чупала дрвеће из корена
СНЕЖНЕ падавине највеће проблеме праве у општини Нова Варош, где је и даље на снази ванредна ситуација.

Фото: А.Ровчанин
Прилазни путеви до већине месних заједница су прочишћени, али у селима подно Јавора и Муртенице стање је и даље критично, преноси агенција РИНА.
Снежна олуја чупала је дрвеће из корена, што додатно отежава ситуацију.
- Јак ветар прави сметове висине од два метра, непроходни су путеви до села Јасеново, Божетићи, Негбине, Бела Земља. Олуја је чупала дрвеће из корена, па су пресечени поједини локални путеви - изјавио је председник општине Нова Варош Радосав Васиљевић.
БОНУС ВИДЕО:
ДРАМА У НОВОМ САДУ: Мушкарац се забарикадирао у стан, прети да ће се убити
Препоручујемо

ЕКСКЛУЗИВНО - ГЕНЕРАЛ ПОНОВО У СВОЈОЈ СРБИЈИ: Небојша Павковић слетео у Београд (ФОТО)
ГЕНЕРАЛ Небојша Павковић слетео је у Србију.
28. 09. 2025. у 17:53

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"
ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.
27. 09. 2025. у 11:29

НЕ ДА НА ЋЕРКУ Богданин отац очитао лекцију Вељку, јасно му ставио до знања: "Можда пре ниси имао овакву девојку..."
ВЕЉКО је увек истицао да жели велику породицу са много деце којима ће усадити праве вредности и традицију.
29. 09. 2025. у 16:17
Коментари (0)