СТАБИЛНА СИТУАЦИЈА У КРУПЊУ: Сутра о укидању ванредне ситуације

16. 12. 2021. у 16:46

У ОПШТИНИ Крупањ ситуација је, након обилних падавина и проблема са струјом, стабилана и сутра ће, највероватније бити укинута ванредна ситуација, изјавио је за Танјуг председник општине Иван Исаиловић.

СТАБИЛНА СИТУАЦИЈА У КРУПЊУ: Сутра о укидању ванредне ситуације

Фото: Ј. И.

Он је рекао да сви житељи општине Крупањ имају електричну енергију, у целој општини је ситуација стабилна, а сви путни правци проходни и школе раде.


Додао је да је синоћ решен проблем струје у општини, захваљујући екипама Електродистрибуције, као и да су све службе у приправности за најављене падавине.

- Елекстродистрибуција је све неактивне трафое, којих је било 160, ставила у функцију, немамо проблема ни са струјом ни са путевима - рекао је Исаиловић.

Исаиловић је навео да су у Крупњу данас све школе почеле са радом и да ће највероватније, каже, сутра на седници Штаба бити укинути ванредна ситуација.

- Сачекаћемо да видимо какве ће бити падавине сутра и верујем да ћемо на седници Штаба укинути ванредну ситуацију - рекао је он.

Навео је да је због великих количина падавина на терену било укупно 10 тешких машина за чишћење снега, и до сутра ће бити очишћени још неки делови општине.

- Још сутра треба да завршимо са чишћењем два руба, која се налазе на преко 900 метара надморске висине и тиме смо све завршили - казао је Исаиловић.

БОНУС ВИДЕО: МАГЛА СЕ СПУСТИЛА НА СРБИЈУ: Смањена видљивост на путевима, жути метеоаларм на снази

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

БУКТИ РАТ НА РЕЛАЦИЈИ БУДИМПЕШТА-ЗАГРЕБ Сијарто Пленковићу: Ти си лажов, хоћеш преко нафте да профитираш од рата у Украјини!

ОДНОСИ између Мађарске и Хрватске додатно су се заоштрили након што је мађарски министар спољних послова Петер Сијарто оптужио Загреб за ратно профитерство. Хрватски државни врх је у петак оштро одбацио оптужбе, а премијер Андреј Пленковић узвратио је назвавши Сијарта "изузетно безобразним".

27. 09. 2025. у 12:25

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

Коментари (0)

КРАЈ ОГРАНИЧЕЊА – Хуаwеи Пура 80 нуди и моћне камере и све апликације на дохват руке