ХУМАНОСТ УЧЕНИКА УМЕТНИЧКЕ ШКОЛЕ: Талентом помажу деци
УЧЕНИЦИ средње Уметничке школе у Ужицу организовали су хуманитарну продајну изложбу својих радова у Градском културном центру. Поставка ће трајати до 17. децембра, а Ере је могу видети у термину од 12 до 16 часова.
Град Ужице
Посетиоци изложбе Ужичани могу купити ручно рађене уникатне предмете, слике , цртеже, лампе, делове празничне декорације, а све то дело је ученика поменуте школе.
Сав приход намењен је Дечијем одељењу Опште болнице Ужице.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
„ТРОЈКА ИЗ БЛОКА“ ЗА ПОРОДИЦУ ЧУПА: Хуманитарни догађај 25. јула први пут у Вршцу
13. 07. 2026. у 13:39
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
"СУПРУГА ГА ДРЖАЛА 5 МИНУТА ЗА НОГЕ ДА НЕ БИ ИСПАО" Нови детаљи драме држављанина Србије на лету Рајанера
ДРАМАТИЧНЕ тренутке доживели су у петак ујутру путници на лету компаније Рајанер са аеродрома „Македонија“ у Солуну за Минхен, када је пукао прозор, а ваздушна струја повукла једног путника напоље. Он је у последњем тренутку спасен захваљујући супрузи, која је седела поред њега и задржала га, пише Прототема.
10. 07. 2026. у 12:18
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)