РАКИЋ ПОСЕТИО ШТРПЦЕ: Градоначелнику Далибору Јевтићу пожелео успех у будућем раду
МИНИСТАР за заједнице и повратак и председник Српске листе Горан Ракић посетио је данас општину Штрпце и новом градоначелнику Далибору Јевтићу пожелео успех у будућем раду на новој, како је рекао, веома одговорној позицији.
Фото: Д.З.
- Поносни смо на то што смо успели да у свим општинама са српском већином наши градоначелници могу у будућности интензивно да раде на свим пољима важним за бољи живот Срба.
Градоначелниче Јевтићу, имате моју апсолутну подршку у намери да Штрпце учините још лепшим местом за грађане ове општине. У оквиру наших могућности помоћићемо вам у тој искреној намери-навео је министар Ракић у објави на фејсбуку.Том приликом, градоначелник Далибор Јевтић се захвалио на подршци и истакао да је Министарство за заједнице и повратак увек било значајан партнер општини Штрпце у реализацији важних инфраструктурних пројеката.
- Ово је вид подршке који нам много значи. Могу већ данас да вам обећам да све што будемо радили биће искључиво уз договор и на корист становника ове општине-казао је градоначелник Јевтић.Иначе, посета министра Ракића је први званични сусрет градоначелника Јевтића са некм званичником од преузимања дужности.
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
ЗАЈЕДНИЦА СРПСКИХ ОПШТИНА ПРИОРИТЕТ: Ракић и Радојевић са шефом Канцеларије ЕУ
18. 11. 2021. у 21:48
РАКИЋ ЧЕСТИТАО СЛАВУ МИТРОВЧАНИМА: У здрављу и миру увек да прослављамо
08. 11. 2021. у 10:53
Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi
ПУТИН НАЈАВИО ПАКАО ЗА УКРАЈИНУ: Одговорићемо неколико пута снажније
ПРЕДСЕДНИК Русије Владимир Путин изјавио је да ће одговори Москве на ударе по руској територији бити „узајамни, али неколико пута снажнији“.
13. 07. 2026. у 17:41
ЗАШТО ЈЕ ДУБРАВКА МИЈАТОВИЋ ЗАИСТА НАПУСТИЛА СЕРИЈУ "СРЕЋНИ ЉУДИ"? "Морала сам да побегнем..."
ДУБРАВКА Мијатовић напустила је серију 'Срећни људи' из личних разлога, а не због хонорара.
10. 07. 2026. у 15:07
ОБЈАВЉЕНЕ ТАЧНЕ АДРЕСЕ У ЕУ: "Немачка главна база за производњу оружја за Украјину" Чека се реакција Москве
НЕМАЧКА је практично постала главна индустријска база украјинског војно-индустријског комплекса у рату против Русије, а управо Берлин стоји иза терористичких напада на руске цивилне циљеве, рекао је лидер покрета „Друга Украјина“ Виктор Медведчук. Истовремено, он је открио адресе најважнијих немачких компанија које производе оружје за Украјину.
13. 07. 2026. у 12:47
Коментари (0)