БЛАГИ ПАД НОВООБОЛЕЛИХ У ЈУЖНОМ БАНАТУ: Регистровано још 248 нових случајева заразе

Јелена Баљак

04. 11. 2021. у 20:25

У јужном Банату је у последња 24 часа регистровано још 248 нових случајева заразе вирусом корона.

БЛАГИ ПАД НОВООБОЛЕЛИХ У ЈУЖНОМ БАНАТУ: Регистровано још 248 нових случајева заразе

Фото: Ј. Ј. Баљак

Највише новозаражених је у Панчеву, где је забележена бројка од 118 пацијената. Следе Вршац са 41, Алибунар са 37, Ковин са 35 и Бела Црква са 25 нова случаја заразе. У Опову их је 10, а и Пландишту три.

На овај благи пад корона бројки утицао је и повећан број заинтересованих грађана за прву дозу вакцине. Надлежни апелују на све невакцинисане мештане да приме неко од три тренутно доступна цепива.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!

Kari’s on fire – Пешић се враћа на клупу Пирота!

СВУДА пођи, кући дођи – Пешић се враћа на клупу Пирота! Како Mozzart спорт сазнаје, селектор кошаркашке репрезентације Србије преузима још један важан задатак и диже цео свој родни крај на ноге! Ова одговорна дужност поверена му је у великој акцији Фондације Моззарт и КСС-а, а свечана промоција заказана је за суботу, 21. јун у 20.00 часова на Омладинском стадиону у Пироту!

19. 06. 2025. у 13:00

Коментари (0)

Kari’s on fire  – Пешић се враћа на клупу Пирота!