УМЕСТО ФИЗИКАЛНЕ, ПРОСТОР ЗА КОВИД ПАЦИЈЕНТЕ: Реорганизација у Дому здравља у Ковину
ЗБОГ погоршане епидемиолошке ситуације у Ковину, тамошњи Дом здравља био је приморан да простор од 320 квадрата наменењих за физикалну терапију, преуреди за пријем пацијената оболелих од вируса корона.
Фото: Џ Ковин
Оспособљене су три амбуланте, ковид лабораторија и соба за посматрање. Сада имају шест лежајева за пацијенте којима је потребна инфузија и кисеоничка терапија, захваљујући чему 90 одсто пацијената остаје на лечењу у Ковину, јер су се стекли услови да им се пружа максимална здравствена заштита.
У амбуланти у којој се лече ковид пацијенти ради шест лекара и дванаест медицинских техничара, који остају да се брину о њима и после радног времена.
БОНУС ВИДЕО:
ХОРОСКОП ЗА УТОРАК, 12. ОКТОБАР: Овнови у наступу искрености, близанци преосетљиви
Препоручујемо
СРБИЈА ЋЕ БИТИ ЦЕНТАР БИОТЕХНОЛОГИЈЕ: Настављена изградња Центра изврсности у Крагујевцу
27. 09. 2021. у 16:17
ДРАМАТИЧНО УПОЗОРЕЊЕ ОРБАНА: Ситуација је опасна, Европа је на прагу рата
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан изјавио је данас да је ситуација опасна и да је Европа на прагу рата.
15. 11. 2025. у 18:52
ЗЕЛЕНСКИ АЛАРМИРАО ЕВРОПУ: Русија ће покренути велику агресију на континент, позната и година
УКРАЈИНСКИ председник Володимир Зеленски тврди да Русија планира да покрене велику агресију на европском континенту 2029. или 2030. године, наводећи да на то указује повећана руска производња оружја.
13. 11. 2025. у 10:54
Полиција улетела на свадбу, ХАПСИ МЛАДУ - а тек објашњење! Ово је ЛУДНИЦА (ВИДЕО)
ЧАК и на најлепшим свадбама понекад се десе непредвиђене ситуације, ситне грешке или чак већи инциденти.
14. 11. 2025. у 16:23
Коментари (0)