БЕЛГИЈСКИ АМБАСАДОР ПОСЕТИО ВРЊАЧКУ БАЊУ: Уређивање врњачких паркова и повезивање туристичких агенција
АМБАСАДОР Белгије Кун Адам посестио је ових дана Врњачку Бању и са председником општине Бобаном Ђуровићем пре радног доручка прошетао централним бањским парком.

Фото: Општина ВБ
Овом приликом разговарало се о моделима снажнијег повезивања белгијских туристичких агенција са туристичким посленицима Врњачке Бање, као и о уређивању врњачких парковских површина, с обзиром да су белгијске компаније међу водећим светским фирмама које се баве оплемењивањем паркова и производњом парковских биљака.
Препоручујемо

ПИЈАН ИСПРЕБИЈАО СУГРАЂАНИНА: Полиција ухапсила силеџију из Врњачке Бање
19. 09. 2021. у 12:56

УСВОЈЕН РЕБАЛАНС БУЏЕТА: Одржана седница скупштине општине Врњачка Бања
16. 09. 2021. у 16:36

СУФИЦИТ ЗА КРЕДИТ: Јавна расправа о ребалансу буџета општине Врњачка Бања
08. 09. 2021. у 13:49

ЈЕДНА ОД НАЈБЛИЖИХ ТРАМПОВИХ САРАДНИЦА ШОКИРАЛА: Ванземаљци постоје, поделићемо истину са народом
ДИРЕКТОРКА националне обавештајне службе (ДНИ) Тулси Габард рекла је да верује у постојање ванземаљаца, али је истакла да мора да буде "опрезна" у вези с оним што износи у јавност, будући да има приступ великом броју поверљивих информација.
06. 08. 2025. у 17:35

ЕКСКЛУЗИВНИ СНИМЦИ ХАПШЕЊА ШИПТАРСКОГ ТЕРОРИСТЕ: Овако је пао бивши припадник ОВК у Свилајнцу, ево за шта се сумњичи (ВИДЕО)
ШИПТАРСКИ терориста и бивши истакнути припадник терористичке ОВК Халили Лулзин, ухапшен је данас у Свилајнцу, у заједничкој акцији Безбедносно-информативне агенције, Службе за откривање ратних злочина УКП МУП-а Републике Србије, а у сарадњи са Тужилаштвом за ратне злочине.
22. 07. 2025. у 20:54

ЗАШТО РАТ У УКРАЈИНИ ЈОШ ТРАЈЕ? Орбан криви Трампа: "Није довољно јак!" Мађар окренуо леђа америчком лидеру?
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан досад је био један од највернијих европских савезника Доналда Трампа, посебно када је реч о рату у Украјини и обећањима о брзом постизању мира. Али током викенда по први пут јавно је критиковао америчког председника, поручивши да Трамп, барем засад, није показао довољно снаге да увери европске лидере да зауставе рат.
06. 08. 2025. у 16:06
Коментари (0)