ЗА ВИКЕНД ЈОШ 69 НОВООБОЛЕЛИХ ОД КОВИДА У ПАРАЋИНУ: Од 137 антигенских тестова позитивно је 55 и још 14 ПЦР налаза

З. Рашић

20. 09. 2021. у 16:18

ТОКОМ протеклог викенда број пацијената који се јавио ковид-амбуланти у Параћину био је незнатно мањи у односу на радни дан.

ЗА ВИКЕНД ЈОШ 69 НОВООБОЛЕЛИХ ОД КОВИДА У ПАРАЋИНУ: Од 137 антигенских тестова позитивно је 55 и још 14 ПЦР налаза

Фото: З.Рашић

У суботу је обављено 96 прегледа, од чега 56 првих, а 25 налаза била су позитивна од 76 урађених антигенских тестирања. У недељу је обављено 59 прегледа, а од 61 антигенског налаза 30 је било позитивно.

Стигли су и резултати ПЦР тестирања за 18 септембар – 14 позитивних од 30, што је укупно још 69 заражених вирусом корона за викенд.

Повећао се и број хоспитализованих на ковид-одељењу Опште болнице, тако да је сада попуњено свих 30 тренутно расположивих постеља.

БОНУС ВИДЕО:

OVDE SE VODI BORBA ZA ŽIVOTE: Crvena zona kovid bolnice u Kruševcu

 

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

ЗАШТО БЛОКАДЕРИ ХОЋЕ ДА УБИЈУ ВУЧИЋА? Нешић и Вучићевић о монструозним плановима (ВИДЕО)

БЛОКАДЕРИ хоће да убију председника Александра Вучића зато што им смета Србија каква јесте и зато што су свесни да ни за 100 година не могу да ураде оно што Вучић уради за два дана, истичу главна уредница портала "Новости" Андријана Нешић и председница Асоцијације новинара Србије (АНС) Ивана Вучићевић.

26. 02. 2026. у 11:01

Коментари (0)

МАСНОЋА НЕСТАЈЕ ЗА ТИЛИ ЧАС: Јапански трик за чишћење шпорета