ХОСПИТАЛИЗОВАНО 45 ПАЦИЈЕНАТА: У лесковачкој ковид болници преминула једна особа

И.М.

15. 09. 2021. у 15:25

ПОСЛЕ непуних седам дана како је лесковачка Општа болница поново постала део ковид система, у овој здравственој установи хоспитализовано је 45 пацијената.

ХОСПИТАЛИЗОВАНО 45 ПАЦИЈЕНАТА: У лесковачкој ковид болници преминула једна особа

Фото И. Митић

У последња 24 часа један мушкарац из Турековца, стар 71 годину, подлегао је последицама инфекције опаким вирусом. Примљено је 13, отпуштена су три пацијента, док су две особе транспортоване у крушевачку Ковид болницу.

У односу на укупан број хоспитализованих 44 има позитиван налаз, а један пацијент чека резултат тестирања. На терапији кисеоником је 36 пацијената. 

Хоспитализоване су 32 особе из Лесковца, четири из Власотинца, по три из Лебана и Бојника, две из Медвеђе и једна из Београда.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

ФАЛИЛО МИ ЈЕ ПАЖЊЕ Снежану преварио муж, она га оставила у најтежем тренутку: Тад сам била најслабија у животу