РЕКОНСТРУИСАНА ЦРКВА У БОБОВУ: Председник општине Свилајнац обишао сеоски храм

З. Глигоријевић

13. 09. 2021. у 10:04

СРЕДСТВИМА мештана Бобова и општине Свилајнац реконструисан је сеоски храм.

РЕКОНСТРУИСАНА ЦРКВА У БОБОВУ: Председник општине Свилајнац обишао сеоски храм

Фото: СО Свилајнац

Предраг Милановић, председник општине Свилајнац, који је обишао ову цркву, обећао је да ће и убудуће настојати да мештанима излази у сусрет када су верски објекти у питању.

Према његовим речима, најважнији инфраструктурни пројекат на овом подручју је проширење водоводне мреже у селу Проштинац. Активно се ради на реализацији овог посла, уз пуну сарадњу са ресорним министарствима Владе Републике Србије.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека

АМЕРИКАНЦИ ОДУШЕВЉЕНИ ВУЧИЋЕМ! Пљуште коментари након гостовања на Њузмаксу: "Хоћемо га код Такера, дивно је чути овог мудрог човека"

ПРЕДСЕДНИК Србије Александар Вучић гостовао је синоћ на америчкој телевизији Њузмакс, а његово гостовање привукло је велику пажњу америчке јавности.

27. 09. 2025. у 11:29

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

ЉУТИЛА СЕ: Бора и Брега пијани написали песму, посветили је ПЕВАЧИЦИ - дуго није причала са Гораном

У ВРЕМЕ старе Југославије, тачније осамдесетих година прошлог века, владао је поприличан ривалитет између две најпопуларније групе - "Бијелог дугмета" и "Рибље чорбе".

28. 09. 2025. у 08:33

Коментари (0)

ДЕЛИЈЕ ЗОВУ НА ДОЧЕК ВЛАДИМИРА СТОЈКОВИЋА! Ври на Маракани, овако нешто се не памти!