ПРЕМИЈЕРНА ВОЖЊА ТУРИСТИЧКИМ ВОЗИЋЕМ: Ђаци прваци први се провозали новом атракцијом Беле Цркве
ПРВИ путници новог плаво-белог туристичког возића, који је општина Бела Црква недавно купила како би допунила своју туристичку понуду, били су ученици првог разреда обе варошке основне школе.

Фото: Општина Бела Црква
За њих је организована тура до Главног и Белоцркванског језера, што је за многе малишане био несвакидашњи доживљај.
Наредних дана биће организована бесплатна вожња и за прваке осталих основних школа са територије те општине, као и за ученике свих нижих разреда.
Препоручујемо

ПО 5.000 ДИНАРА СВИМ ПРВАЦИМА: Општина Бела Црква родитељима малишана уручила ваучере
09. 09. 2021. у 14:54

СРБИЈА ИЗЛАЗИ СА ЕУ "ЗЕЛЕНЕ ЛИСТЕ": Ево шта то значи за наше грађане
08. 09. 2021. у 17:40

СТРАНАЦА ВИШЕ НЕГО ЛАНЕ: За седам месеци у Врњачкој Бањи уплаћено више од 350.000 ноћења
08. 09. 2021. у 10:56

ПОКЛОНИ ЗА ТРОЈКЕ: Председница општине Бела Црква у посети породици Басараба
06. 09. 2021. у 10:05

НОВА АТРАКЦИЈА БЕЛЕ ЦРКВЕ: Туристичким возићем до белоцркванских језера
28. 08. 2021. у 15:15

ЗАХАРОВА О УПОЗОРЕЊУ ВУЧИЋУ ЗБОГ ПОСЕТЕ МОСКВИ: Бандитизам и уцена, тако делују терористичке ћелије
ПОРТПАРОЛКА руског Министарства спољних послова Марија Захарова данас је назвала упозорења Европске уније председнику Србије Александру Вучићу у вези његове посете Москви за Дан победе, "бандитизмом и уценом''.
30. 04. 2025. у 16:55

МАКРОН ПОСЛЕ РУСКОГ НАПАДА: Хитно нам је потребан мир
РУСКИ ракетни напад на град Суми на северу Украјине наглашава хитну потребу за наметањем примирја Русији, изјавио је данас председник Француске Емануел Макрон.
13. 04. 2025. у 15:34

ОБРТ! Бастијан Швајнштајгер скинуо бурму, па поручио: "Било је лепо..."
НЕ СТИШАВАЈУ се приче о разводу Ане Ивановић и Бастијана Швајнштајгера. Иако се бивша тениска шампионка и немачки фудбалски ас годинама представљају као складан пар, друштвене мреже и медији последњих недеља брује о наводној кризи у браку и разводу.
04. 05. 2025. у 11:07 >> 11:11
Коментари (0)