КОРОНА У НЕГОТИНУ: Позитивно још 27 особа

С.М.Ј.

02. 09. 2021. у 18:16

У ОПШТИНИ Неготин према последњем извештају Здравственог центра вирус корона евидентиран је код још 27 особа, међу којима и код двоје деце од 12 и 14 година. Од последица ове вирусне инфекције опоравила су се 13 болесника.

КОРОНА У НЕГОТИНУ: Позитивно још 27 особа

Фото: С.М.Ј.

Вирус корона лабораторијски је потврђен код 17 особа женског пола од којих најмлађа има 14, а најстарија 78 година, као и код десеторице мушкараца од којих је најмлађи дванаестогодишњи дечак, а најстарији има 74 године.

Од почетка пандемије вируса корона у општини Неготин, ковид 19 потврђен је код укупно 2.828 особа, од којих само у августу код 213. Од последица вирусне инфекције опоравила се 2.531. особа, али је нажалост њих 106 преминуло.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ТРАМП НАЦРТАО НОВЕ МЕТЕ, ПРЕТИ ОД АМЕРИКЕ ДО ЕВРОПЕ! Шок у Каракасу, потпуни заокрет Мадурове потпредседнице

ТРАМП НАЦРТАО НОВЕ МЕТЕ, ПРЕТИ ОД АМЕРИКЕ ДО ЕВРОПЕ! Шок у Каракасу, потпуни заокрет Мадурове потпредседнице

САД су у суботу у војној акцији у Каракасу отеле председника Венецуеле Николаса Мадура и његову супругу Силију Флорес, који су спроведени у Градску притворску јединицу у Њујорку, где ће им се судити по оптужници за кријумчарење наркотика. Пратимо уживо најновији развој догађаја након драматичне америчке операције у Венецуели.

05. 01. 2026. у 08:27 >> 09:38

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

МАДУРО СЕ НА ЕНГЛЕСКОМ ОБРАТИО АМЕРИЧКИМ АГЕНТИМА: Погледајте шта им је рекао (ВИДЕО)

ПРЕДСЕДНИК Венецуеле Николас Мадуро је хеликоптером стигао на Менхетн, након чега је конвојем пребачен у Притворски центар (МДЦ) у Бруклину, озлоглашени затвор описан као „одвратан“ са „застрашујућим“ условима. Тамо су остали певач Р. Кели, Гислејн Максвел и Сем Банкман-Фрид.

04. 01. 2026. у 08:58

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ 4.000 ХРВАТА : Страх, свуда тишина пуна тензије

У ВЕНЕЦУЕЛИ живи 4.000 особа хрватског порекла које после ноћашњег америчког напада на главни град Каракас, затворене у кућама, чекају даљи развој догађаја, рекла је у суботу Хини представница хрватске заједнице у тој јужноамеричкој земљи.

03. 01. 2026. у 18:47

Коментари (0)

ИСПЛИВАЛА ФОТКА СА РОЂЕНДАНА ВЕСНЕ ЗМИЈАНАЦ: Насмејана и срећна - ево шта јој је Николија поручила