СВЕЧАНО У ЗРЕЊАНИНУ: Литургија у храму поводом славе града
СВЕЧАНОМ литургијом у храму Успења Пресвете Богородице, литијом око храма и резањем славског колача обележена је слава града Зрењанина и слава овог најстаријег православног храма, подигнутог 1746. године у Светосавској улици у центру града.
Фото: град Зрењанин
Због лоших временских услова изостала је овога пута традиционална литија улицама Зрењанина, али је слава града обележена у храму, уз богослужење Епископа банатског Никанора.
Препоручујемо
ОТКАЗАНА СВЕЧАНА ЛИТИЈА: Због лошег времена неће бити крсног хода у Зрењанину
27. 08. 2021. у 16:20
ЧИЛАШИ И СНАШЕ ОТЕРАЛИ ТАМНЕ ОБЛАКЕ: У Зрењанину отворени 36. Дани пива (ФОТО)
26. 08. 2021. у 17:36
КИША И ПРАЗНЕ УЛИЦЕ: Уместо гужве и шаренила пред "Дане пива" - у Зрењанину пусто (ФОТО)
25. 08. 2021. у 12:38
"ТЕК ЋЕТЕ ВИДЕТИ НА ВИДОВДАН ШТА ИМАМО ДА ПОКАЖЕМО" Вучић: Само су нам једну ракету видели, пола света окренуше наопачке
ПРЕДСЕДНИК Републике Србије Александар Вучић током посете Кули истакао је да ће на Видовдан војска показати ново наоружање.
26. 03. 2026. у 15:56
ПРОВОЦИРАЛИ НА ГОДИШЊИЦУ НАТО АГРЕСИЈЕ: Ухапшена четворица Албанаца у Србији, погледајте снимке (ВИДЕО)
ПРИПАДНИЦИ Министарства унутрашњих послова, Управе криминалистичке полиције ухапсили су на територији Републике Србије А. С. (1989), Е. В. (1984), Е. Г. (1978) и А. Ц. (2005) држављане Републике Албаније због постојања основа сумње да су извршили кривично дело изазивање националне, расне и верске мржње и нетрпељивости.
24. 03. 2026. у 20:17
Снимци Хане Икодиновић запалили интернет - врели кадрови (ВИДЕО)
СТАРИЈА ћерка "новосадске барбике" и прослављеног ватерполисте Данила Даче Икодиновића, Хана Икодиновић, израсла је у праву лепотицу и већ одавно јој тепају да је "најлеша ћерка познатих родитеља у Србији".
26. 03. 2026. у 21:36 >> 21:50
Коментари (0)