ЕПИДЕМИЈА У ПЧИЊСКОМ ОКРУГУ: Мањи број нових случајева, већи број хоспитализација
ПРЕМА подацима Градског штаба за ванредне ситуације у Врању, на Цовид 19 јуче је тестирано 348 лица са територије Пчињског округа.
Фото: Д. Ристић
Анализе су показале да је заражено 76 особа. Од тог броја највише оболелих је у Врању 38, затим Прешеву 17, Бујановцу 12, Владичином Хану 7 и Сурдулици два.
У ковид болници у Врању хоспитализовано је 37 пацијената позитивних на коронавирус са упалом плућа, 29 је на кисеонику.
На болничко лечење примљено је 7 пацијената, 4 су отпуштена од којих је један транспортован за Крушевац.
Restoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTORestoran Miya Galerija
Breakfast Buffet svakog dana od 10:00 do 12:30
ZAPRATI I REZERVIŠI SVOJE MESTOПрепоручујемо
НОЋ У БЕОГРАДУ: Пуно позива за Хитну помоћ због короне али и хроничних болести
27. 08. 2021. у 07:16
РУСКИ ВОЈНИ СТРУЧЊАК: Један удар "орешника" и "сармата" може да уништи читав НАТО у Европи
КОМБИНОВАНО лансирање ракетних система „сармат“ и „орешник“ способно је да неутралише целу војну инфраструктуру Северноатлантске алијансе у Европи, рекао је за руске медије Александар Степанов, војни стручњак Института за право и националну безбедност Руске председничке академије за националну економију и јавну управу (РАНХЕГА).
13. 05. 2026. у 12:29
Срушио се авион код главног града: Погинули сви путници и пилот
Ваздухопловна цивилна управа Јужног Судана саопштила је данас да се срушио авион југозападно од главног града Џубе, при чему је погинуло свих 14 особа које су биле у летелици.
27. 04. 2026. у 16:49
"НЕ МОЖЕМО ДА ПОБЕДИМО, ПРЕЈАКИ СУ!" Путинов човек изненадио изјавом на руској државној телевизији
ПОЗНАТИ руски редитељ и пропагандиста Карен Шахназаров рекао је да Русија не може да победи Украјину, да је противник прејак и да је у интересу Русије да што пре оконча рат.
11. 05. 2026. у 19:09
Коментари (0)