ТРИ НОВЕ ПУМПЕ: Решен проблем са водостнабдевањем у Кобишници код Неготина

У КОБИШНИЦИ код Неготина, захваљујући новим пумпама, решен је проблем смањеног притиска воде у водоводној мрежи.

ТРИ НОВЕ ПУМПЕ: Решен проблем са водостнабдевањем у Кобишници код Неготина

Фото: С. М. Ј.

Од седам пумпи, колико има кобишнички водовод, изграђен 1996. године, три су замењене новим моделима. Ова инвестиција, вредна око пола милиона динара, финансирана је из општинског буџета. Водовод у Кобишници редовно је одржаван, али већих инвестиција, попут ове, није било последњих десет година.

- У последње време било је проблема са притиском воде, посебно у вечерњим сатима, када је потрошња воде због заливања и већа. Сада то неће бити случај јер су замењене три пумпе које омогућавају бољи проток воде и несметано снабдевање водом - каже Димитрије Бердић, секретар Месне заједнице Кобишница.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Klikni na zvezdicu u gornjem desnom uglu i zaprati Novosti na Google News platformi

ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

"ТРЕБА ОДАТИ ПРИЗНАЊЕ ВУЧИЋУ И СРБИЈИ, МОРАМО ЗАШТИТИ СРБЕ ОД КУРТИЈА" Монтгомери очитао лекцију медијима у ЦГ о Косову и Метохији

У ИНТЕРВЈУУ за црногорски "Дан", Вилијам Монтгомери, бивши амерички амбасадор у СР Југославији, осврнуо се на ситуацију на Косову и Метохији.

15. 05. 2026. у 13:16

Коментари (0)

Игра је подигнута на виши ниво уз ове бонусе добродошлице без услова