"КЕРБЕР" ОКУПИО ПРЕКО 4.500 ЉУДИ: У оквиру „Културног лета“ вечерас „Гарави сокак“

З. Глигоријевић

07. 08. 2021. у 16:03

ПРЕД више од 4.500 људи синоћ је наступила група „Кербер“, која је са овим познатим нишким бендом певала њихове добро познате хитове.

КЕРБЕР ОКУПИО ПРЕКО 4.500 ЉУДИ: У оквиру „Културног лета“ вечерас „Гарави сокак“

Фото: З. Глигоријевић

И фронтмен групе Горан Шепа Гале, био је срећан што се коначно нашао пред јагодинском публиком, јер би, каже, волео чешће да свира у Јагодини.

- Ту смо близу, а све се некако обиђемо. Због пандемије смо прошле године отказали једну импозантну турнеју, а ове године се све „згуснуло“. Јагодина је била прва у низу овогодишњих журки – рекао је Гале и рекао да је изненађен да на њиховим концертима има највише младих од 20 до 25 година, што је знак вредности њихових песама.

У оквиру „Културног лета“ на летњој сцени излетишта „Поток“ вечерас ће наступити група „Гарави сокак“. Почетак је у 21 сат.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

ИНЦЕСТ УНИШТИО ПОРОДИЦУ: Глумици брат крстио ћерку, а она га завела и родила му сина

СЛАВНА глумица Грета Скаки у једном моменту је била тема свих медија, након што је обелодалила да је у романси са својим братом од тетке Карлом Монтегацом. Ова романса разорила је њену породицу, а њих двоје су се у једном моменту чак и заклели на вечну љубав.

21. 06. 2025. у 10:39

Коментари (0)

БОТОВИ ВОДЕ СЛЕДЕЋИ БИКОВСКИ ТРЕНД ЗА МЕМЕ КРИПТОВАЛУТЕ – Снортер даје предност дегенима, ICO  премашио 1 милион долара