МИЛИВЦИ СРЕЂУЈУ ЦРКВУ: Делове иконостаса радили наши познати сликари
ЧЛАНОВИ Црквеног одбора за изградњу цркве у Миливској клисури, посвећене Огњеној Марији, и чланови Савета месне заједнице Милива поставили су делове иконостаса и подигли полилеј.

фото: приватна архива
Иконе које красе иконостас дело су иконописца и сликара Момчила Вуксановића, Моме Браде из Деспотовца, који је родом из овог села.
Препоручујемо

АПЕЛ ГРАЂАНИМА: Пијаћу воду користите искључиво за пиће и одржавање личне хигијене
09. 07. 2021. у 11:20

"НА СТОЛУ СУ РАТНИ ПРЕДЛОЗИ, БРИСЕЛ ХОЋЕ РАТ!" Орбан се хитно јавио из Копенхагена
МАЂАРСКИ премијер Виктор Орбан навео је из Копенхагена, где учествује на самиту Европске политичке заједнице, да је ситуација озбиљна и да се на столу налазе, "отворени, ратно оријентисани предлози".
02. 10. 2025. у 08:59

(МАПЕ) ОВАКО ЋЕ СЕ КРЕТАТИ НЕВРЕМЕ У СРБИЈИ: Погледајте из часа у час, стижу снег и киша (ФОТО)
ПОГЛЕДАЈТЕ како ће се ледени облак кретати над Србијом и које крајеве кад погађа невреме. Данас и сутра облачно са кишом и хладно, осим на северозападу Војводине где ће се задржати суво време, најавио је РХМЗ.
02. 10. 2025. у 10:47

ОГЛАСИЛА СЕ БИЉА НАКОН РАСТАНКА ОД АЦЕ ИЛИЋА: "Видећу како време пролази..."
ИАКО растављени, Биља и Аца имају велики разлог за славље.
01. 10. 2025. у 12:20
Коментари (0)