ПЕНЗИОНЕР Александар Софреновић из Врања, пронашао је данас новчаник пун новца и документације и вратио га власници.
Повезане вести

СТАБИЛНО СТАЊЕ У ВРАЊУ: Смирује се епидемиолошка ситуација у Пчињском округу
НАЈНОВИЈИ подаци врањског Завода за јавно здравље показују да се епидемиолошка ситуација внакон пар проблематичних дана враћа “у мирне воде.
09. 07. 2021. у 08:59

ИЗЛОЖБА У ВРАЊУ: “Муте” у Галерији Народног универзитета
У ГАЛЕРИЈИ Народног универзитета у Врању, у петак 9. јула у 15 сати, биће отворена изложба цртежа уметнице Александре Илић под називом „МУТЕ“.
08. 07. 2021. у 10:13

ПОМОЋ РОМИМА ИЗ ВРАЊА: Поделе пакета са средствима за хигијену
У ГРАДСКОМ парку у Врању данас је одржана акција поделе пакета са средствима за хигијену ромским породицама.
07. 07. 2021. у 15:02

КОРОНА У ВРАЊУ: Нагли скок процента оболелих у односу на тестиране
ПРЕМА јутрашњим подацима Завода за јавно здравље у Врању се бележи нагли скок процента броја оболелих од вируса корона у односу на тестиране.
07. 07. 2021. у 09:39
Најновије из рубрике

ПОЖАРИ У МАНОЈЛОВЦУ И КАШТАВАРУ: Целодневна борба ватрогасаца у два лесковачка села
Више екипа лесковачке Ватрогасно-спасилачке јединице, мештани и надлежни у градском Штабу за ванредне ситуације, услед јаког ветра, водe целодневну борбу са пожарима на отвореном у селима Манојловце и Каштавар.
14. 08. 2025. у 15:41

ДЕЛОВИ ЈАГОДИНЕ КОЈИ ЋЕ СУТРА ОСТАТИ БЕЗ ВОДЕ: Хаварија на главном воду
ЈК „Стандард“ обавештава грађане да ће због хаварије и неопходних радова на главном воду, сутра, 15. августа, доћи ће до прекида у водоснабдевању.
14. 08. 2025. у 15:17

ГОЦА ЛАЗАРЕВИЋ У ЈАГОДИНИ: Велика народна игранка
Естрадна уметница Гоца Лазаревић забављаће Јагодинце у недељу, 17. августа, на летњој сцени излетишта „Поток“.
14. 08. 2025. у 15:14

ЛЕТЊИ КАМП ЗА МЛАДЕ У КНИЋУ: Јачање веза српске деце из дијаспоре са отаџбином
У општини Кнић поред Крагујевца и ове године се одржава Камп младих из дијаспоре. Више од 160 младих српског порекла из седам европских земаља боравиће у овој шумадијској општини до 17. августа. Ово је један од 26 кампова младих из дијаспоре који ће бити организовани у Србији и окупити 6.500 младих српског порекла из свих крајева света. Камп у Книћу је отворио Ђорђе Милићевић, министар без портфеља задужен за сарадњу са дијаспором.
14. 08. 2025. у 14:35

КРОФНАМА ПРИКУПИЛЕ ДОНАЦИЈЕ: Жене из Беле Цркве умесиле и продале преко 1.000 комада овог пецива
НА„Крофнијади“, која је прошлог викенда одржана у војвођанској Белој Цркви, прикупљена су новчана средства, која су организаторке те манифестације сада проследиле у хуманитарне сврхе.
14. 08. 2025. у 14:31
Коментари (0)