ПРИЈЕМ ЗА ОДЛИКОВАНЕ: У згради градске управе у Крагујевцу

М.Л.

06. 07. 2021. у 00:23

ГРАДОНАЧЕЛНИК Крагујевца Градоначелник Крагујевца Никола Дашић, са сарадницима, организовао је данас пријем за др Ружицу Радојевић Марјановић, директорку Инфективне клинике овдашњег Универзитетског клиничког центра и Маријану Станковић, директорку Спомен парка „Крагујевачки октобар“.

ПРИЈЕМ ЗА ОДЛИКОВАНЕ: У згради градске управе у Крагујевцу

Фото: М.Л.

 Оне су добитнице државних признања које им је на Видовдан уручио председник Србије Александар Вучић. Докторка Ружица Радојевић Марјановић одликована је Златном медаљом за заслуге у борби за спасавање живота људи оболелих од коронавируса.

Спомен парк „Крагујевачки октобар“ одликован је Карађорђевом звездом трећег степена,а признање је примила директорка Станковић.

Пратите нас и путем иОС и андроид апликације

Pratite vesti prema vašim interesovanjima

Novosti Google News
РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИ ЋЕ НАПАСТИ ЕУ МНОГО РАНИЈЕ: Велико упозорење из Украјине, позната година и главна мета

РУСИЈА је померила своје планове за директну агресију са 2030. на 2027. годину, а Европа је све гласнија о ризику од директног сукоба, у којем би се балтичке државе могле наћи под окупацијом.

20. 12. 2025. у 09:41

Коментари (0)

ДОБРА ВЕСТ ЗА ПЕНЗИОНЕРЕ: Попусти у продавницама до 6.500 динара - ево како да их добијете